| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Buna tpuuu! am un galaxy note 1( n7000) si zilele trecute i-am instalat un android kit kat. pe androidul asta nu merge nimic bine si nu stiu cum sa fac sa mi-l fac inapoi cum era ( nici back up cu rom.ul original nu am facut), cu androidul 4.1 din fabricasad daca ma duc la un service cu el se poate rezolva? cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| cozy1992 a răspuns:

Poti sa-i dai restartare din fabrica si din cate stiu eu androidul nu se instaleaza, ci se da update prin cablu de date.

| sltlp a răspuns:

Te costa cam 30-50 lei. Dar poti sa faci acasa. https://www.youtube.com/watch?v=yOCzWuP8jmY
Also, nu functioneaza bine deoarece nu ai instalat corespunzator.