| LazarDesign a întrebat:

Buna tuturor in primul rand ca asa este frumos!
Detin un smartphone intitulat Sony Xperia T3 si astazi pentru prima oara cand scriam un mesaj a vibrat, si-a dat restart si de cateva ore astept sa isi termine liniutele acelea mov tipice telefoanelor Sony cand se repornesc cum apar si la Windows inainte sa ajungi in desktop sa va dati seama ce vreau sa spun, si sa ajung la urmatorul pas adica sa imi bag parola cartelei SIM. Tin sa precizez ca am scos atat cartela SIM cat si cartel SD si am incercat si asa dar nimic. La fel a facut si cu ele introduse in el. Ce pot face sa pot reintra din nou in el si sa ajung sa imi ceara codul cartelei PIN si apoi sa intre in pagina de desktop a telefonului unde sunt toate iconitele de pe display-ul sau?
Multumesc frumos sper sa ma puteti ajuta! sad

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Salut!
Încearcă hard reset după pasii de aici: http://www.hardreset.info/devices/sony/sony-xperia-t3-d5102/

| LazarDesign explică (pentru anonimg):

Iti multumesc din suflet a functionat!

| anonimg a răspuns (pentru LazarDesign):

Ma bucur -si pentru funda dar mai ales pentru ca ai rezolvat problema! ^_^
Numai bine!winking