| Nesemnat a întrebat:

Un telefon bun pentru fotografiere pana la 2000/2200 de lei?

Răspuns Apreciat de Editori
| Qwwww a răspuns:

Bună, din punctul meu de vedere Samsung galaxy s7 este un telefon cu o super cameră, asta din propria experiență, dar rămâne la latitudinea ta ce telefon vrei să achiziționezi în funcție de buget și de preferințe.

| Nesemnat explică:

Mersi de raspuns, stiu ca este un telefon foarte bun insa unul nou este foarte scump.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La banii ăștia ceva gen Galaxy S6 sau iPhone6.

| OnePiece a răspuns:

Vezi Lenovo Moto Z.

| Nesemnat explică (pentru OnePiece):

| OnePiece a răspuns (pentru Nesemnat):

Hmmm... incearca Huawei P9 atunci

| frunzarescu a răspuns:

Un telefon cu camera excelenta este acesta http://bit.ly/2j8cXGd
Daca totusi vrei sa te incadrezi in buget atunci alege acesta http://bit.ly/2iOCkPO
Cea mai buna camera pe un telefon este la Google Pixel, dar depaseste 3200 lei.

| NoFeelings a răspuns:

Să știi că S7 face niste poze de milioane!

| Al3x998 a răspuns:

Iti recomand un s6/s6 edge, eu am s6 edge si face niste poze superbe.

| Gerard9965 a răspuns:

Buna! In opinia mea, la acest pret, iti poti achizitiona un Samsung Galaxy S6 sau S6 edge. Iti pot spune ca telefonul este pur si simplu genial. Are o super camera performanta de 16 MPX pe spate, si de 5 MPX pe fata, spre deosebire de Samsung S7.
Samsung s7 are o camera de doar 12 MPX, dar se remarca prin faptul ca este rezistent la apa, asadar poti face poze sub apa, la mici adancimi, dar cu el poti face si poze senzationale, chiar si noaptea!
S7 este pe undeva la 2500-3000 lei, dar Samsung S6 este la 1900 lei si S6 edge este la 2300 lei.
Succes si sper ca vei face alegerea potrivita. Pe oricare ai alege, fii sigur ca ai facut o alegere buna!

| Ofatacuvise a răspuns:

Iphone 6

| tiberiustefan90 a răspuns:

Buna, din punct de vedere camera si Sony au camere bune, z5 premium, vrei ceva mai ieftin Allview x2 soul xtreme ( si o sa imi sara lumea in cap cu Allview ) personal testat la modul ultrapixel (Allview ) si am facut comparatie cu s6 edge la poze din toate pozitiile la focalizari apropiate si departate, telefoane puse unul langa altul, poze in acelasi timp etc ( incercand sa creem aceleasi conditii de lumina, locatie, mod focalizare etc) mi s-au parut ( poate ) sau am dreptate, pozele facute cu Allview x2 soul xtreme, recunosc un minus mare la camera ar fi ca dureaza in jur de 5 secunde procesarea fotografiei... si in conditii de poze facuta nu la foarte mare departare undeva la 3-4 metri la detalii il bate vizibil la fund pe mai sus numitul Samsung s6 edge. Mult succes in achizitionarea unui telefon!

| DariusB1203 a răspuns:

Bună. Îți recomand un Samsung Galaxy s6 edge sau Galaxy s6.