| Awwwww a întrebat:

Un telefon Iphone contrafacut ce nu are fata de cel real?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand nu are IOS, ori are un adroid ori nu are deloc sistem de operare.

probabil camera este mult mai slaba, procesorul mai slab, mai putin ram, mai putin spatiu de stocare.

baterie mai slaba, calitatea materialelor mult mai slaba, un ecran de cacao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai comanda de asa ceva! Sa ai o zi frumoasa! Eu asa am procedat!

| cosmin655 a răspuns:

N-are nimic o copie, n-are ios, n-are camera foto buna(de fapt e praf, cea din fata e de maxim 0.3 mp)iar cea din spate de 2...nu are hd, s-ar putea sa aiba android dar n-o sa-ti mearga niciun joc, se misca greu, nu merg videoclipurile pe ea si o sa te faci de ras daca umbli cu asa ceva, dar daca ma gandesc n-o sa ai timp s-o arati la nimeni pentru ca o sa se strice la maxim 3 zile dupa ce ai cumparat-o, asta daca e nou-nouta(sigilata si nefolosita de nimeni).Nu-ti lua niciodata asa ceva, o sa regreti credema...mai bine iti iei un telefon original mai slab decat un iphone, dar macar stii ca e original si merge.

| CrissIoana a răspuns:

Calitate.

| ScootyPeter a răspuns:

Poti sa spui ca nu-i Iphone. Daca vrei telefon bun, S3 mini.Bafta!