| RaiN47 a întrebat:

Buna utilizatori TPU!
As dori sa imi iau un telefon pana in 350 pe touchscreen care sa aiba senzori si WIFI. M-am gandit sa-mi i-au un Samsung GT-S5260 Star 2, ce parere aveti despre acest telefon.
P.S. : Puteti sa imi recomandati si alt telefon dar pana in 350 lei.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| seby8414 a răspuns:

Il am si eu este foarte bun finut are wifi senzori si e foarte descurcaretz la aplicatzii si altele

2 răspunsuri:
| h5 a răspuns:

Mi se pare ok telefonul pe care l-ai ales, insa as vrea sa-ti mai dau o alternativa: Nokia Asha 311

| Sh4dowD3ad a răspuns:

Eu spun sa ti-l cumperi pe ala daca iti place