| anonim_8964 a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva.am un iphone 4.si la configurari mi a aparut sa instalez un nou software.am dat sa il instalez si mi a spus ca tel se va inchide si se va redeschide.dar s-a inchis sis cum nu mai merge.cand il deschid imi apare pe ecran un cablu de date si imi scrie iTunes
nu mai merge si nu stiu ce sa fac.va rog daca puteti sa ma ajutati.multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Telefonul tau trebuie cat mai curand sa il reinstalezi cu Itunes. Acuma este o problema daca ai jailbreak facut pe el si ai dat update nu este bine pentru ca dispar toate acele setari.
Daca nu conecteaza-l la calc, itunes si apoi restorehappy succes