| teiubescmultbybi a întrebat:

Voi ce melodii aveti la telefon ca ton de apel si la mesaje (eu am F.Charm - Departe de tine dar m-am cam plictisit de ea) vreau si eu idei noi va rog
Multumesc! :* :*

Răspuns Câştigător
| sufletdeing3r a răspuns:

Incearca Connect'r - Da-te-n dragostea mea sau Viky Red feat Ellie White - Vanzator de lumina sau Mellina - Maine! Ultima e faina de totwinking

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Ca ton de apel am : Chris Brown - Love More (feat. Nicki Minaj)

| AndaVr a răspuns:

Cabron feat. Smiley & Guess Who - Da-o tare
http://www.youtube.com/watch?v=Q4l7kLnq0vg :D

| S3S3an a răspuns:

Eu am ca ton de apel: Cabron feat. Smiley & Guess Who - Da-o tare!

| girl28 a răspuns:

Smiley-Acasa

| RalucaRalu44 a răspuns:

Alina Eremia-In dreapta ta