| mihai9233 a întrebat:

vreau și eu sa știu în ce rețea poți sa ai internet nelimitat dar sa nu fie abonament, inainteînainte frog avea o extraoptiune unde aveai internet pe mobil nelimitat.Dau fundiță

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

La Cosmote ai un abonament NELIMITAT cu 45 de euro pe luna si 2GB trafic de internet, dar nelimitat internet nu cred ca iti ofera nici o retea din Romania. Cel mai bine e sa iti iei un router si ai scapat

| xFlorin a răspuns:

Eu stiam ca la frog era una cu internet nelimitat.Dar cel mai bine ar fi sa iti cumperi un router care dai cam 80 lei pe el si ai toata viata internet nelimitat.Bafta.