| Daniel9988 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon.In opinia voastra, care este mai bun dintre :
-S7 (am auzit ca au explodat vreo 2-3)
-S7 Edge(imi imi place)
-S6
-S6 Edge
?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Explodeaza note 7 nu s7. Daca iti permiti un S7, ia un S7.

| octav005 a răspuns:

Mai bun in ce sens? la poze? video? camera profesionala DSLR, s-au iti poti cumpara un PC. ca oricum este mai bun decat ultimul telefon aparut.

| Daniel9988 explică (pentru octav005):

Am PC.Mi-am ales S7 Edge pana la urma.Am nevoie pentru. poze, apliatii, jocuri(nu Pokemon Go laughing si telefonie.

| octav005 a răspuns (pentru Daniel9988):

Pentru poze cu calitate superioara, exista aparate foto profesionale cu zoom optic 25x DSLR, pentru jocuri exista PSP, il poti folosi doar la aplicatii si telefonie

| IseeVoices a răspuns:

Asa in opinia ta tu care crezi ca e mai bun dintre i5 si i7? Normal ca i7 asa e si la telefon, asta e o intrebare care nu-si are rostul nu poti compara un telefon din anul asta cu unu de anul trecut mai ales ca fac parte si din aceeasi "familie"
Raspunsul final ia s7 edge daca tot zici ca iti place.
Note 7 a avut o problema s7 nu are nimic

| Daniel9988 explică (pentru IseeVoices):

Ma refeream la faptul ca eu am avut si S5 si S4 si S4 se misca mai bine decat S5.Nu se zgaria asa de usor, nu avea lag...