| iuliutzabulinutza a întrebat:

Buna vreau sa imi resesetez telefonul Nokia asa 201 si cand imi scriu codu ce securitate scrie ca nu e bun, am incercat si cu IMEI dar la fel ma puteti ajuta mersi. FUNDA

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie si codul PUK, DAR iti recomand sa mergi la orice reprezentanta a retelei din care faci parte si trebuie sa te ajute. Nu uita sa iei si cutia telefonului cu tine pentru coduri!

| User2 a răspuns:

Incearca 12345.Codul imei e cu totul altceva.

| User2 a răspuns:

Incearca 12345.Codul imei e cu totul altceva.

| lascudaniel a răspuns:

Incearca 0000 sau 12345

| Barbu_Florinel_1993 a răspuns:

Incearca 1234 100% merge eu cu acest cod i-am resetat asa-ul prietenului meu