| Andreea1617 a întrebat:

Buna!happy Vreau sa imi spuneti parerea voastra: ce sa aleg dintre Samsung wave y sau Samsung mini 2? mi se pare ca la mini 2 tine cam putin bateria. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Primul lucru pe care trebuie sa-l iei in considerare este ca Samsung wave y are sistemul de operare bada si celalalt android, deci nu o sa ai asa multe aplicatii folositoare si calitative cum o sa ai pe mini 2.
Plus ca Samsungul mini 2 are mai multe optiuni, uite aici o comparatie dintre telefoane: http://www.phonearena.com/....../6132,6928
Mult noroc!

1 răspuns:
| CoriiCorin a răspuns:

Ia Samsung wave pentru ca daca vrei sa si sa asculti muzica la el tine mai mult sau cand mergi undeva la munte sa faci poze ti se descarca Samsung mini 2.