| Annonymous96 a întrebat:

vreau sa mi cumpar un smartphone(second hand) cam pana in 1500 RON si m am gandit ori la Iphone 5s ori la Samsung S5.Care mi l recomandati? Sau puteti sa mi dati si alte optiuni?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, Iphone 5s, clar! e mult mai elegant si mai rezistent fata de Samsung.

| Resurrection a răspuns:

Samsung S5

| Celcareajuta a răspuns:

Iphone 5s daca nu vrei sa te intereseze cum sa iti faci telefonul sa mearga fluent. laughing

| xr0sioRx a răspuns:

5s clar, e singurul iphone care l-as cumpara.

| 400B a răspuns:

Eu iti recomand 5s, fiecare cu gusturile lui. Prefer iphone-urile.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru 400B):

Ai dreptate, iphone-urile sunt mult mai bune si eu le prefer.

| Dariusbeclean a răspuns:

Salut,iti recomand sa iti iei iphone 5, gold sau silver edition, e perfect identic cu 5s,in afara butonului cu aprenta,dar softu e identic, e foarte simplu twlefonu, destept, si elegant, plus salvezi ceva banuti!

| Celcareajuta a răspuns (pentru Dariusbeclean):

Nu e perfect identic big grin 5s e mai bun la Procesoare, Camera, Baterie + amprenta. Arata la fel, dar o sa fie mai longeviv pe piata decat 5-ul

| Quillin a răspuns:

Eu unul am iPhone 5S si mi se pare foarte ok, nu as mai reveni la android.