| rake13 a întrebat:

vreau sa-mi iaun un Huawei Ascend G300 din Anglia deoarece e mia ieftin ca la noi, o sa pot sa-l utilizez la noi in tara sau o sa fie blocat sau ceva de genu'? Precizez il iau de la Vodafone si o sa bag in el o cartela tot de Vodafone dar de Romania. Oare va merge?

1 răspuns:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut, depinde cum il cumperi! Spre exemplu tu il poti lua la liber, fara a fi in contract cu abonament sau chestii de genul acesta tongue. Dar oricum cand il cumperi intreaba in ce tari este deblocat! Poti avea marea surpriza sa nu fie deblocat in toate tarile si sa nu functioneze in Romania. O zi faina sa ai