| Diaconu_Raluca_1980 a întrebat:

Bună ziua, a cumpărat cineva telefoane de mpstore.ro? Stiu ca au magazine in Bucuresti, dar cat sunt de seriosi la comenzile on-line?
Preturile nu mi se par prea mici...in comparatie cu alte site-uri de telefoane SH.

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Da, am luat eu de la ei, dar atentie cand comanzi. Au atat produse noi cat si reparate si refurbished.
Am luat un ceas smart de la ei si am ales sa fie nou nout

| aXy99 a răspuns (pentru UserRo10):

Ai idee ce inseamna "aproape nou"? Ei pe site scriu asta: "Bunuri nefolosite, în ambalajul lor original și complet, garantate timp de 24 de luni. TVA nu este deductibilă pentru bunuri."
Dar de ce e aproape nou si nu nou daca nu au fost folosite?