| marius237 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare daca poate sa ma ajute cineva am un Samsung galaxy s5830i am descarcat aplicatii ele sunt instalate dar nu le pot deschide le gasesc la gestionare aplicatii dar nu imi apar in meniu si asta mi s-a intamplat de cand l-am reformatat inainte imi mergea.DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca sunt instalate?

| marius237 explică (pentru darrio2007):

Da sunt instalate iar pe google play imi apare doar sa o dezinstalez dar nu si sa o deschid si la jocuri la fel

| darrio2007 a răspuns (pentru marius237):

Mai bine dezinstaleaza-le.Iti ocupa memorie degeaba.Chiar nu imi dau seama de ce.