| MihaiNatalia a întrebat:

Buna ziua, am o mare curiozitate și va rog foarte mult sa ma ajutați. Astăzi tatăl meu a primit probabil de la șeful lui un iPhone 14 și l-am rugat sa facem schimb, cel mai probabil telefonul lui este dat pentru munca dar curiozitatea mea este dacă poate da acel telefon pe care l-a primit la munca și sa facă schimb cu mine sa ii dau un iPhone 11? Credeți ca nu poate din cauza muncii?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Faceți schimb (pe șest dacă știi ce-i aia) dar tot in proprietatea firmei rământe.

Sau e un CADOU? că nu ne zici

| MihaiNatalia explică (pentru sierra1):

Nu, nu este un cadou, cel mai probabil este primit pentru munca cel putin asta am inteles

| johnnny123 a răspuns:

Te-ai gândit și ce s-ar întâmpla dacă tatăl tău ar apărea la birou cu un iPhone 11 și șeful l-ar întreba unde este telefonul de serviciu pe care i l-a dat să-l folosească pentru serviciu?