| BrnRoxana a întrebat:

Bună ziua, am o problema, cum fac sa nu mai apară apelurile mele la soț pe telefon când dau eu cu ocupat? Ii apar lui apelurile, va rog ajutați-mă.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acela este un serviciu de redirectionare apeluri setata in telefonul tau, care diverteaza apelurile catre telefonul sotului cand telefonul tau este inschis sau intr-o alta coversatie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Jos ai un telefon alb pe fundal verde. Deschizi si sus in dreapta ai 3 puncte verticale. Apesi pe ele si intri la setari. Apoi la "servicii suplimentare". Acolo (printre altele) ai si redirectionare apeluri. Stergi numarul sotului de acolo.

| Lioana a răspuns:

Anulează redirectionarea apelurilor.

| carevaescu a răspuns:

E ciudat sa se întâmple asta. Aveti cont comun? Daca da, iesi din cont si creaza-ti propriul cont

| DeMicUnCălător a răspuns:

Factory reset sau cancel call forwarding

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur şi simplu le puteţi şterge făcând click cu degetul pe apelul dumneavoastră pe telefonul soţului (ţin să menţionez că numai cu acordul dânsului se poate face această operaţiune) şi astfel nu vor mai aparea apelurile respective. Succes! happy