| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. Am o problemă la mess-ul de pe telefon, după ce vorbesc un timp cu o persoană, nu mai văd ce scrie, dar ea vede ce scriu eu, ce trebuie să fac? Fundă.

Răspuns Câştigător
| DiCaprio66 a răspuns:

Buna. Ori este din cauza telefonului ori este din cauza aplicatiei. La mine a fost aplicatia. Am dezinstalat-o si am reinstalat-o, de pe MagazinPlay( GoogleStore). Daca este din vina telefonului, nu ai ce sa faci. Telefonul nu este compatibil cu aplicatia. Dar daca totusi ti-a mers o vreme. Nu stiu care ar fi problema. Dar cum a zis si Musique, reintaleaz-o. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Încearcă să reinstalezi aplicația.

| Vvistula a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi aplicati deoarece a aparut o eroare datorata utilizarii necorespunzatoare a aplicatie mess pe dispozitivul mobil numit telefon sau pe scurt si preferat de toti ''tel''

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia.
Funda?hee hee