| Wordofthat999999 a întrebat:

Am primit o factura de la Orange in care eu nu mi.am facut niciodata abonament de niciun fel si niciun contract cu ei pe nr meu, am sunat la ei si am intrebat de ce mi.a venit pe nr meu si au zis ca este pentru Rodica Giuler ceva de genu, oare de ce a venit pe nr meu acea factura? O fi coincidenta de nr?

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Probabil a pus-o gresit postasul

| Wordofthat999999 explică (pentru BroascaCuElice):

Nu am primit prin posta, ci pe telefon.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam o situatie punctuala, ne poti trimite mai multe detalii, precum si numarul de telefon, prin mesaj privat.

O seara buna,
Orange Helper

| AutumnDay a răspuns (pentru OrangeHelper):

Super initiativa, ma bucur sa va vad si pe aici. Aveti o bila alba de la mine! happy

Răspuns utilizator avertizat