| LeeMaya a întrebat:

Buna!
Am un telefon "Nokia Lumia 640",de câteva zile nu mai merge sa pot face -captura de ecran-. Oricat de mult as incerca sa apas pe butonul de volum si cel de blocare spune "Nu se poate face captura de ecran", însă înainte cu o săptămână sau chiar mai Putin mergea perfect. Ce pot face? Fundita •

2 răspunsuri:
| CataM9 a răspuns:

Am avut si eu problema la un lumia de genul. Ai cumva card de memorie in el? Daca da, incerca sa il scoti, deschide telefonul fara el, vezi daca merge, daca da, incerca si cu cardul si vezi, daca nu merge, cred ca e de la card.
Daca nu ai card/nu merge nici cu el scos, habar nu am de ce.

| andyandrei20 a răspuns:

Posibil sa nu mai ai memorie big grin