| Bozga_Bogdy_1993 a întrebat:

Buna ziua
Am un Allview a4 duo si cand descarc o aplicatie sau joc de orice dimensiune imi apare eroarea: "uri pentru descarcare nevalid" stie cineva ceva despre eroarea asta?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Eroarea este posibil sa fie din aplicatie.traducerea respectivei erori ar fi ca aplicatia prin care descarci nu are un link valid... duce nicaieri. Daca nu descarci printr-o aplicatie atunci poate respectivele jocuri au link-urile de download aiurea puse.Slabe sanse sa fie de la telefonul tau.cauta jocurile/apps-urile sa le descarci pe pc si sa le muti in tel...

| BodoBBX a răspuns:

Incearca alt browser