| Calutoiu_Constantin-Viorel_1983 a întrebat:

Bună ziua! Am un contact nou în lista whatsapp iar atunci când am încercat să-l contactez mi-a apărut mesaju cum ca mesajele și apelurile sunt criptate de mai multe ori adică are date lunare diferite. De ce? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu știu care ar fi explicația, însă și eu am aceeași problemă.

| VoidEternal a răspuns:

Date lunare diferite? wtf is that?

Mesajul ala apare la fiecare conversatie noua. Chiar daca stergi o conversatie cu cineva si apoi deschizi una noua, o sa ai acelasi mesaj. E vorba de criptarea standard a mesajelor din aplicatiei. Nu are nicio legatura cu contactul tau nou.

| Calutoiu_Constantin-Viorel_1983 explică (pentru VoidEternal):

Asta știu și eu ce nu știu este de ce sunt mai multe mesaje de genul cu acelasi contact dar sunt date diferite

| literallythesamebruh a răspuns:

Este pur și simplu un mesaj informativ de la WhatsApp generat automat. Acesta poate apărea o dată sau de mai multe ori. Nu reprezintă nici un fel de problemă.