| plasmaticus a întrebat:

Am un HTC Desire HD care m-a tinut pana acum, de vreo 6 ani.
Totul e perfect la el. Insa azi l-am scapat si nu se mai aude alarma ceasului sau cand cineva ma suna. Daca insa il pun la ureche pot vorbi cu cel care m-a sunat.
Stie careva unde se afla acel difuzor de exterior care s-a busit la cazatura? sau linkuri catre cum as putea ajunge la acel difuzor sau unde sa-l repar?
Multumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa-l duci la service. Este o operatiune complicata.

| GdX a răspuns:

Du-te la orice service sa iti prinda difuzorul. Datorita cazaturii s vechimii telefonului, difuzorul s-a desprins. Este o operatiune de jumatate de ora, dar treubie la service ca au scule speciale.

| ioanoanea15 a răspuns:

Eu zic ca oricum te-o tinut deja 6 ani. As zice sa iti iei altul pentru ca nimic nu tine vesnic.