| Raulici_Raulici_1995 a întrebat:

Mi-am scapat iPhone-ul 4S si mi-am spart displayul fix langa difuzor si camera din fata. Din fericire inca mergea totul ok doar ca, daca ma suna cineva auzeam intrerupt. Dupa asta mi-am schimbat displayul cat si difuzoru si ala ce mi l-a facut a spus ca totu' e ok. Dar eu tot intrerupt aud si nu mi se mai blocheaza cand pun telefonul la ureche cand ma suna cineva. [ Si inainte tot asa era ( dupa ce l-am scapat ) ].Dar mi se pare ciudat ca daca ma suna cineva pe skype aud perfect. Care are putea fii problema?

3 răspunsuri:
| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Nu stiu sigur Dar te-as sfatui sa dai la setariile telefonului si dai la sunet si vezi daca sunt toate la maxim daca sunt lasale asa daca nu sunt dale tu la maxim daca sunt nu este de acolo asa ca dai la setariile skipeului Sau cred ca nu ai semnal cand vorbesti la telefon! Du-te an alt loc si vezi daca ai semnal sau mai du-te odata la serviceul de unde la reparat sau de unde l-ai cumparat si antrebai de chestia acesta! Sper ca te-am ajutat, funda?