| xt9000 a întrebat:

am un HTC wildfire s si un ipod 4(nu iphone). dupa parerea voastra e bine sa le vand pe amandoua si cu bani stransi sa i-au un Sony xperia U st25i?

Răspuns Câştigător
| charleslouboutin a răspuns:

Da e bine sa le vinzi, totusi xperia U are un mare defect..si anume spatiul de stocare foarte mic. Ia-ti galaxy s2.

| xt9000 explică (pentru charleslouboutin):

Adevarat ca are putin spatiu dar eu nu am mai mult de 150 melodii sau 10 jocuri dintre care de 30 mb sau mai putin.in ziua de azi HTC meu nu e plin si are un card de 2g pe care e pus si Igo care ocupa 1g din el.si inca am 200 mb liberi

1 răspuns: