| Henegar_Emil_Andrei_1998 a întrebat:

Am un iphone 4 si am o problema cu bateria oricat l-as tine la incarcat nu face mai mult de 84% de ce? Si trebuie schimbata bateria?

4 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Si bateriile se uzeaza. De cat timp ai bateria?

| ywar a răspuns:

Eu iti sugerez sa dai o resetare folosind aplicatia dedicata de iphone -itunes. Sunt sigur ca problema ta cu bateria se va mai remedia.

| snake2015 a răspuns:

Poate fi bateria dar poate fi si incarcatorul. Iti sugerez sa incerci si cu alte cabluri.

| ClaudiuAlin4 a răspuns:

Daca ti se si descarca rapid bateria, atunci da trebuie schimbata, dar daca nu inseamna ca atat iti citeste telefonul sau atat mai permite bateria.Succes