| PAI2 a întrebat:

Buna ziua am un Samsung Galaxy Y si as vrea sa trag pozele din el pe calculator si nu stiu cum?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a transfera pozele din telefon pe calculator trebuie sa conectezi cablul USB, intri in imagini si dai ''send to'' spre calculator.

| sebyHVA a răspuns:

Bagi cablul USB si iti apare pe ecran AutoPlay si dai open folder. Dai click pe folderul Images sau Pictures (depinde de cum este scris) dai copy la poza si paste intr-un folder nou.