| AlxMarian a întrebat:

Buna ziua!
Am un telefon Allview p6 energy si i-am spart touchscreen-ul stie cineva cat ma costa mana de lucru? App touchscreen-ul il am eu nou
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| RedSkyRomania a răspuns:

Buna! Depinde de service. Cu tot cu manoperă, de obicei ajunge pe la 100 lei, dar nu e o sumă fixă, deoarece pentru fiecare model de telefon e o altă sumă.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskytech.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

Funda?