| Off_Cosmin_1978 a întrebat:

am un telefon conectat la o casca Pantronics,dupa ce se autoblocheaza telefonul,de multe ori,imi zice casca conectata,casca deconectata,Daca il deblochez, ramane conectat

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand este blocat, intra in regim economic de energie, iar transmisia radio se face cu putere redusa si doar periodic, pentru a mentine conexiunea.
Intra in setarile energetice (daca ai asa ceva in setarile telefonului) si scoate bluetooth-ul din regimul economic.