| SmartShooter a întrebat:

Am urmatoarea problema : Am un xperia V si dintr-o data, atunci cand apas pe partea inferioara a ecranului, unde se afla tasta "Home" (este in ecran, nu este un buton) nu mai merge, dar restul ecranului merge perfect.Din ce cauza se intampla asta si cum pot sa o rezolv? Multumesc anticipat, Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Insa ca nu mai recunoaste touchul atingerile in zona respectiva.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ace.jun.simplecontrol