| MoneyChannel69 a întrebat:

..De curand am umblat prin setarile telefonului si acum de fiecare data cand apas pe ecran sau un buton marginile ecranului se fac rosii...Stiti cum sa rezolv?

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Reseteaza-ti telefonul si data viitoare fii atent cand umbli in setari.

| emignon a răspuns:

Buna seara. Incercati sa va reamintiti ce anume ati setat atunci cand ati intrat la setari. Pentru ca niciun om cu capul pe umeri nu umbla la setarile unui aparat degeaba.
Dar sunt probleme din aceasta cauza efectiv, sau doar marginile ecranului se fac rosii si atat? Pentru rezolvare, bineanteles daca sunt intr-adevar probleme, va rog incercati sa le rezolvati apeland la un service autorizat. Mult succes!

| MoneyChannel69 explică (pentru emignon):

Ai raspuns asta sa fi nr1 in toplaughing)

| Claudiusniper a răspuns:

Te duci la Setari, Dezvoltare si deselectezi Afis. actualiz. ecranului.