| Jigokunokishi a întrebat:

Am wapp pe telefon si as vrea sa-l folosesc la pc, dar nu-mi apare pe telefon acel semn sa intru la meniu, acele 3 punctulete. Cum as putea face altfel? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Salut!
Am avut şi eu whatsapp mai demult, şi parcă aşa era : Dai pe cele 3 punctuleţe de sus, la bara verde, şi scria acolo : Whatsapp web, şi dai pe el. Apoi intri pe WhatsApp pe web, şi scanezi codul. Asta e singura soluţie pe care o ştiu.

| CătălinFD a răspuns:

Whatsapp? Daca da sa stii ca nu poti sa il folosesti pe PC doar daca descarci Bluestacks si il instalezi in PC