| DonarisDona a întrebat:

Imi pot descarca wapp fara cartela? Adica pe acel telefon am avut cartela si wapp in acelasi timp si acum am ramas fara cartela si as vrea iar sa-l descarc, s-ar putea?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ai cartela nu il poti folosi. Pentru ca se foloseste de cartela sa iti activeze whatsappul.

| ykwty a răspuns:

Whatsapp? Fără cartelă poţi să-l instalezi, dar nu şi să-l foloseşti. Pe Wapp îţi trebuie un număr, nu-l poţi folosi fără. Eu aşa ştiu.

| DonarisDona explică (pentru ykwty):

Am incercat si mi-a mers, mi-a zis sa trec numarul de telefon ca sa-mi trimita un sms cu un cod si am bagat codul si gata. oricum va multumesc