| Asined996 a întrebat:

as vrea sa schimb bateria unui iPhone 6s, cam cat m-ar costa aceasta in total? Si-a schimbat cineva bateria?

Răspuns Câştigător
| JackFrost22 a răspuns:

Am schimbat bateria la un iphone 7 si am avut doua variante-prima consta in o bateri simpla ca ce adin telefon pentru 80 de lei sau pentru 200 de lei o bateri nu cu mai multi miliamperi dar care sa se strice mai greu.sincer am ales sa o iau pe cea de 80 oricum depinde de serviceul gsm la care mergi.bafta!