| Costin_Mihailescu_1999 a întrebat:

as vrea sa știu cat costa sa îmi schimb bateria și sa îmi schimb spatele la un iPhone 6s?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Maxim 180 cu totul.

1 răspuns:
| whitecoffeecat a răspuns:

Buna! Doar ce am patit-o si eu cu display-ul... Bateria te va ajunge 60 de lei (manopera + bateria noua), iar despre spate nu stiu exact, fiindca nu afiseaza pretul. Iti recomand din tot sufletul Service GSM pentru ca au cele mai micute preturi. Poti verifica aici: http://www.servicegsm.ro/iphone/. O ruda de-a mea a facut prostia "sa ma scape de grija", mi-a luat telefonul si l-a dus la IQFix. Nu iti recomand de nici o culoare, fiindca au cele mai mari preturi. Verifica pe site ul dat de mine mai sus, si poate ai norocul sa gasesti un sediu in orasul tau. O zi faina!