| Banuta_George_1990 a întrebat:

as vrea sa trimit muzica de pe computer pe telefon dar nu stiu cum, am bluetooth pe computer dar nu stiu cum sa trimit.Pentru cel mai bun raspuns dau funda!

2 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Sallut.

Păi nu cu bluetooth se transmite depe telefon pe computer sau invers ci cu cablu de date (USB). Depinde de telefon. Bluetoothul în această situaţie e inutil. Dacă are cablu de date e Ok. Dacă nu va trebui să ceri melodii de la prieteni prin bluetooth. Succes!

| Cătălin1309 a răspuns:

Salut. Cu un cablu de date, sau cu un cititor de cardwinking