| Deea_Andreea_1985_7Jem a întrebat:

Aseară mi-am facut update la telefonul meu ipgone 5s de la iOS 9 la ios10. După ce am făcu update si s-a pornit telefonul mi-a apărut ceva sa,, Aprobați acest iPhone,,. Am încercat sa intru pe laptop pe aplicația ICloud cu contul de pe telefon dar nu imi apare nimic... știe cineva ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Zimmer_Florin_1985 a răspuns:

Actualizeaza driverele PC-ului pentru ca pare ca nu e detectata conexiune USB intre iPhone5s si PC, fa update la ultima versiune de iTunes pentru ca, versiunile vechi de iTunes devin incompatibile cu versiunile iOS aparute recent.