| ClaudiuM1997 a întrebat:

ce ati recomanda intre oneplus 2(64gb 4gb ram) si galaxy s6 (32gb si 3gb ram )?

Răspuns Câştigător
| Alejay a răspuns:

One plus 2 este exceptional la galaxy s6 platesti firma, spargi ecranul si costa sa-l schimbi aproape cat telefonul in plus bateria la s6 este execrabila

| ClaudiuM1997 explică (pentru Alejay):

Stiu ca la s6 platesc firma dar acum sunt la acelasi pret cele 2 telefoane.in acest caz inca consideri ca merita oneplus 2?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege OnePlus 2 ( 32 GB ) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......yb79ml.php

Toate cele bune!

| Zaygon a răspuns:

Oneplus 3(64GB si 6 GB ram). E undeva la 1820 lei daca il iei de pe siteul lor.

| AlexandraColar a răspuns:

Oneplus 2

| BragadiruAlexandra14 a răspuns:

Oneplus 2, si eu am si sunt foarte multumita