| mokuse a întrebat:

As dori sa cumpar un Samsung galaxy s6, dar nu stiu de cata memorie am nevoie. Ce credeti? 32GB sau 64GB?
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| MattBiitches a răspuns:

64Gb nu a omorat niciodata pe nimeni. Daca esti genul care prefera sa tina tot pe telefon cum ar fi multe poze, filme, aplicatii, documente etc., 64Gb interni sunt numai buni pentru tine. Insa daca esti genul care prefera sa aiba cat mai multa memorie libera sau sa aiba telefonul cat mai clean, atunci versiunea cu 32Gb este perfecta, nu merita sa dai mai multi bani in plus degeaba, desi daca iti permiti un s6, banuiesc ca iti permiti si unul cu 64Gb laughing)), dar ai putea sa-ti iei o husa sau alte accesorii in schimb.

| mokuse explică (pentru MattBiitches):

Multumesc pentru raspuns! Cred ca voi cumpara unul de 32. happy

4 răspunsuri:
| onix33 a răspuns:

Ai impresia ca stim noi mai bine decat tine pentru ce iti utilizezi telefonul? Uita-te la cel pe care il ai, vezi cat ai folosit din memorie si in functie de asta iti alegi. Sigur ca daca ai mai multa cu atat mai bine, dar s-ar putea sa nu ai nevoie de 64.

| mokuse explică (pentru onix33):

Multumesc,cred ca ai dreptate! happy

| CiprianN94 a răspuns:

Iti recomand 64gb.
Adica acest telefon
http://bit.ly/1LywyJK este la un pret chiar bun