| Ionide16 a întrebat:

Ce telefon si ce abonament imi recomandati la prelungire abonament cosmote, telefonul sa fie in jurul sumei de 1000 ron! Multumesc! Dau funda garantat!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

E mai bun M+. Ai trafic de 200 Mb internet. Plus apeluri video. Iar la cei
430 lei reducere din cei 1000, chiar iti poti lua un telefon bun. Avantajul prelungirii abonamentului este ca ramai cu toate optiunile pe care le ai acum. Dar pretul telefonului difera. Uneori au preturi diferite ale aceluiasi telefon la prelungire fata de abonament nou. Eu as merge pe M+.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ori ai si vrei prelungire, ori vrei un nou abonament. Daca ai abonament tu stii cate puncte de loialitate ai, valorea abonamentului, pebtru ca stea se vor scade din pretul telefonului. Adica vei lua un telefon mai scump, mai ieftin.
-Daca vrei un alt abonament uite aici:
http://www.cosmote.ro/ro/handsetOffers.aspx?ns=-10000&cid=17130&pl=20625
Functie de abonament (xl, s...) ai pretul telefonului.

| Ionide16 explică (pentru horia2012):

Am abonament cosmote 130 si nu stiu sigur daca sa il prelungesc pe acelasi plan tarifar sau sa il schimb cu M+. Subventia este de 100 euro care se vor scadea din cei 1000 ron.

| horia2012 a răspuns (pentru Ionide16):

E mai bun M+. Ai trafic de 200 Mb internet. Plus apeluri video. Iar la cei
430 lei reducere din cei 1000, chiar iti poti lua un telefon bun. Avantajul prelungirii abonamentului este ca ramai cu toate optiunile pe care le ai acum. Dar pretul telefonului difera. Uneori au preturi diferite ale aceluiasi telefon la prelungire fata de abonament nou. Eu as merge pe M+.