| i0nu14 a întrebat:

doresc sa imi cumpar un smartphone care sa fie bun ca si baterie, vreau sa il folosesc in general pentru vorbit, ma intereseaza sa fie pe touchscreen minim(dar nu de preferat) ecran de 3, 5". Bugetul ar fi pana in 350 lei maxim, dar as dori sa aflu niste pareri nu din auzite ci de la posesori de telefoane care se pot lauda ca au smartphone care tine peste 3 zile bateria.
Nu ma intereseaza performanta lui,poate sa fie si dual sim, eu il voi folosi cu un singur sim, ma intereseaza doar sa vorbesc, sa tina batera minim 3 zile, sa se auda bine in convorbire(adica tare) si cand suna iarasi sa se auda bine(tare). Astept modele de telefon care le folositi dumneavoastra, am un galaxy s2 dar nu trece bateria de o zi jumate maxim doua daca vorbesc doar 10 minute pe zi, ceea ce nu prea se intampla, in genere vorbesc in medie in 2 zile cam 30-60 minute.
Stima, dau funda dupa ce ma lamuriti.

1 răspuns:
| TheWingOne a răspuns:

Recomand Utok 351D costa intre 200-300 lei (depinde de unde il iei, de ex pe site-ul celor de la Utok costa 289 lei). Bateria te tine destul de mult, si se aude destul de tare. Sper ca t-eam ajutat. P.S:Poftim si site http://www.utok.com/