| M03 a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon pentru seniori simplu la care atunci cand raspunde sa fie direct pe speaker? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Iti recomand sa revi prin 2025, cand probabil se va inventa asa ceva.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudata intrebare, mai bine plec...

| M03 explică (pentru anonim_4396):

Buna alegere, pleaca

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Buna ziua Raluca, cinstit sa fiu, niciun telefon din istoria telefoniei mobile nu a fost setat sa se deschida apelul pe loud speaker in momentul in care se rapunde la apel sau initiere apel, nu este ceea ce cauti dar nici nu vei gasi, singura posibilitate pentru a avea ceea ce cauti este sa contactezi un producator de telefoane care sa iti construiasca un telefon cu astfel de soft modificat.

| MagicOneT a răspuns (pentru Coca_Marian_1984):

Recomandat Apple sau Samsung... laughing

Revenind la subiect, activarea functiei "speaker" se face prin apasarea unei taste, unui buton...

| M03 explică (pentru Coca_Marian_1984):

Multumesc pentru ironie

| Coca_Marian_1984 a răspuns (pentru M03):

Ai gresit adresa,nu te-am ironizat eu,te rog fii mai atenta, ai gresit adresa, apropo, ai dat funda fix celui care te-a ironizat prin sugestia de a reveni in 2025, cand se va inventa ceea ce cauti!

| Coca_Marian_1984 a răspuns (pentru MagicOneT):

Stiam asta, dar unii producatori de telefoane mobile au posibilitatea de a creea patch pentru anumite sisteme de operare care pot midifica unele functii, te rog sa te informezi din surse oficiale.