| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Îmi puteți recomanda, vă rog frumos, câteva modele de smartphone-uri cu baterie bună și performante, la un preț avantajos, pentru seniori (vârstnici )? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Ødegaard a răspuns:

Orice Motorola din gama G

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In acest caz, ar trebui un telefon mai simplu, nu neaparat smartphone. Pentru ca e cam greu pentru unii varstnici, ca sa inteleaga cum functioneaza un asemenea telefon.
Recomand ceva de genul acesta.

https://www.emag.ro/......DRDCFCBBM/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un om in varsta nu stie sa foloseasca smartphone, il scapă pe jos si astea sunt sensibile imediat se strica, i ai un telefon cu butoane cu display(ecran) mare sa vada numerele de telefon, ca un batrîn nu stă pe net deci nu i trebuie smartphone, si telefoanele mai simple fara atitea aplicatii au bateria mai durabilă tine si 3 zile ca nu face decat sa primeasca apeluri deci nu il foloseste pe whatsap Instagram facebock ca ăstia tineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A10
Samsung Galaxy A10e
Samsung Galaxy A20
Samsung Galaxy A20e

| Ionut659 a răspuns:

Samsung galaxy a10, Xiaomi redim note 8/8pro, cam ăstea cred că sunt unele dintre cele mai bune