| Radu0071 a întrebat:

Intre LG Optimus 4X HD,Acer CloudMobile S500, HTC One S, Alview V1 Viper, Prestigio Multiphone 5044 Duo si Sony Xperia SP ce mi-ati recomanda?

2 răspunsuri:
| laur4ever a răspuns:

Am 3 variante! Stiu cum este Sony Xperia SP are sora mea si tine destul bateria! HTC one S este si el bun fiindca este o noua generatie dupa HTC one unul dintre cele mai bune telefoane din lume! La fel este si Alview V1 Viper tine bateria mult dar ai grija sa nu il scapi daca ti-l iei, se zgarie usor! Ti-am cam recomandat pe astea 3... Funda?

| bUlaNNnnnn1 a răspuns:

Alview V1 Viper! tine bateria o saptamana chiar daca il folosesti "non stop "! Funda!