| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi clasamentul urmatoarelor telefoane :
LG optimus l9, HTC one x,Sony xperia p,Huawei ascend d2, Samsung galaxy note 2, Asus padfone 2, Acer cloudmobile s500, Toshiba windows phone is12t,Motorola razar i xt890, Allview p5 alldro,Nokia asa 311, Nokia asa 302, iphone 5

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cine crezi că va sta să compare 13 modele de telefoane?
Oare de ce n-ai pus vreo 20 de modele, sau 50?
N-ai văzut ce răspunsuri se dau pe aici?

Dintre acestea iPhone 5 este PRIMUL!

El este DEPĂŞIT doar de Samsung Galaxy Note 2 - vezi COMPARAŢIA la linkul :
http://www.smartprix.com/......2_2164.php

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns (pentru bursuc001):

Ma,frate, uite ce vreau sa-ti spun : STAI IN BANCA TA si nu-mi spune tu mie c iphone 5 e primul ca e o prostie de telefon dupa parerea mea, si DA multe persoane vor sa ajute pe cineva asa ca pot sta sa compare cateva modele de telefoane, si daca nu ma crezi ca iphone-ul nu e bun uita-te aici : http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_n7100-4854.php

| MaxKiller911 a răspuns (pentru bursuc001):

Dar in orice caz nu cred ca mintea ta ingusta poate sa faca asa ceva

| bursuc001 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Măi băieţaş : în primul rând poţi să fi RESPECTUOS, dacă eşti "capabil" de aşa ceva ( lucru de care mă cam îndoiesc; dacă aveai cei "7 ani" de acasă, sau de la grădiniţă, NU te adresai aşa )...

Eu am vorbit FRUMOS şi ţi-am dat un sfat prietenesc!

Apoi, "mintea ta ingusta" NU a reuşit să reţină răspunsul meu, sau tu NU şti citi!

Vezi mai sus :
"Dintre acestea ( deci din cele 13 modele ) iPhone 5 este PRIMUL!

El este DEPĂŞIT doar de Samsung Galaxy Note 2 - vezi COMPARAŢIA la linkul :
http://www.smartprix.com/......2_2164.php "

Tocmai acolo EU ţi-am spus că Note 2 este mai performant!

Aşa că, stai TU în banca ta şi ÎNVAŢĂ să citeşti, apoi să te adresezi cuiva care-ţi poate fi părinte.

Ori, POATE că aşa vorbeşti acasă cu părinţii tăi şi atunci ai o "problemă" de EDUCAŢIE!

De asemenea, văd că "multe persoane vor sa ajute pe cineva asa ca pot sta sa compare cateva modele de telefoane" - dacă îţi revezi întrebarea anterioară ( http://www.tpu.ro/......alaxy-ace/ ) au fost "mulţi" care ţi-au dat acel clasament : ai avut 2 răspunsuri şi DOAR eu ţi-am făcut un clasament ( aşa cum cereai )...
DA, erau multe persoane care s-au "înghesuit" să-ţi facă un clasament!

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
1.Galaxy Note 2
2. iPhone 5
3.Asus Padfone 2
4.Huawei Ascend D2
5.HTC One X
6.LG Optimus L9
7.Motorola RAZR i XT890
8.Acer Cloudmobile S500
9.Sony Xperia P
10.Allview P5 Alldro
11.Toshiba Windows Phone IS12T
12.Nokia Asha 302
13.Nokia Asha 311

| xBest a răspuns:

1.Galaxy note2
2.iPhone 5
3.htc one x
4.LG optimus l9
5.sony xperia p
6.Motorola razar i xt 890
7.asus padfone2
8.acer coudmobile s500
9. Huawei ascend d2
10.allview p5 alldro
11.toshiba windows phone is 12t
12.nokia asa 311
13.nokia asa 302