| Zedge a întrebat:

mi-am portat numarul pe Digi acum vreo saptamana jumătate si totul e ok dar am facut si o comanda de telefon Lenovo A5000, pe 23.11 si mi s-a spus ca nu il au pe stoc si ca dureaza vreo saptamana, doua, pana il primesc astazi sunt 2 saptamani de cand am facut comanda si inca nimic, oare cat mai dureaza, banuiesc ca sunt printre voi abonati Digi, voi in cat timp ati primit telefoanele? E adevarat ca poate dura si 1-2 luni? E naspa rau atunci, nu stiu de ce sunt asa prost organizati.
Plus ca am comandat si un Smart Card pentru TV si o tableta pentru fidelizare dar ma gândesc ca alea nu le vad anul asta.
Nu stiu ce le ia atat, hai ca la tableta am inteles ca dureaz vreo 2 luni oricum aia nu e urgenta, dar ce le ia atat sa imi dea un card si un amarat de telefon?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a primit si dupa 3 luni. Asa ca stai linistit. Daca-l primesti intr-o luna esti fericit.

| Zedge explică (pentru Salontanul):

No aia da, faina treaba ce sa zic, cred ca pana la urma ajung sa ma cert cu ei.

| KodrutZ a răspuns:

Nu sint prost organizati, doar ca cererea e mare si avind o gramada de modele, nu pot sa importe cate 123 din fiecare. Se importa loturi mari, cind se termina unul... dureaza pina la urmatorul. Plus ca uneori angajatii sint idioti, nu neg asta. O zic ca abonat Digi.
P.S. Insista. Du-te si freaca la duda pe alea de la sediu de fiecare data cind ai timp.

| Zedge explică (pentru KodrutZ):

Am fost deja o data dar de acum cred ca voi merge din ce in ce mai des, nu mai am rabdare.