| jagajaga456789 a întrebat:

Buna ziua! Recent mi-am achizitionat un Samsung A54. Insa am o problema. Nu stiu daca e de la telefon sau casti, doar ca am o pereche de casti wireless Sony WH-CH510B, care nu se conecteaza la telefon, in sensul ca nu imi apar in lista de,, dispozitive diponibile". Ceva sfaturi? Sper doar ca nu este nevoie sa le schimb...

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Am avut aceeași problemă. Instalează aplicația Sony și asociază căștile de acolo.

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Opreste si reporneste telefonul cu totul de 2-3 ori si reconecteaza