| StefanTodeaIlie a întrebat:

Bună ziua. Se mai rentează iphonurile de la 7 la xs? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

În ce sens "să se renteze"? Depinde pentru ce-l iei, în ce stare este și cât dai pe el. Dar iPhone 7 s-a lansat în 2016. Asta înseamnă că (din ce în ce mai) multe aplicații nu-ți vor mai merge pe el.

| StefanTodeaIlie explică (pentru johnnny123):

Pentru folosit daily. gen Youtube tik tok Instagram, din astea. oare merge pe astea acel (face time)
nu am avut iphone niciodata de aia zic

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde in ce stare si la ce pret il iei.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu. Eu nici măcar pe un IPhone 12 nu aș da banii, decât dacă ar fi la un preț corect.

| CristinaCrin a răspuns:

Nu merita. Principala problema la ele, fiind modele vechi, e bateria uzata.

| StefanTodeaIlie explică (pentru CristinaCrin):

Dar phone 15 max pro (gen iphone 15 pro max) fake. merita? cica are 8 gb ram si 1 tb memorie ecran de 120 hz si camere de 64 mp. android 12.