| xyblue a întrebat:

Buna ziua. Stie cineva in aplicatia myvodafone daca intri cu acces limitat cum se pot schimba numele si prenumele ca din setari nu merge.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu am myvodafone, dar daca nu merge sa le schimbi din aplicatie inseamna ca nu da voie aplicatia sa schimbi ceea ce vrei
ca sa te lamuresti ai pagina de contact dedicata : https://www.vodafone.ro/contact

selectezi de pe pagina de contact partea cu "Scrie-i lui TOBi, asistentul tău digital, și află rapid raspunsurile de care ai nevoie!"