| xionutz12 a întrebat:

TPU. Am o problema.Recent mi-am luat un Samsung Galaxy A6 2018. Eu sunt pe Digi si am o problema foarte mare cu semnalul. Nu am semnal oriunde merg, cand ma suna cineva se aude casuta vocala... inainte aveam un iPhone 5S si nu aveam nici o problema cu el la semnal sau la ceva. Help pls? Dau funda

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

IPhone 5S era tot cu cartela de la digi?

| xionutz12 explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru xionutz12):

Din ce spui tu se pare că e o problemă cu telefonul și recepția in banda in care emite digi (deși A6) e un telefon foarte bun. Verifică pe alt telefon

| Shyr00 a răspuns:

Este din cauza firmei Digi. Si eu am cartela de Digi si nu am nici o data semanl full.